Dřevěné dveře ničím nenahradíte

Dřevo je v interiéru nedocenitelným materiálem. Jeho přirozený vzhled je za každých okolností originální – nikdy nenarazíte na dva kusy dřevěného nábytku, které by byly zcela identické. Dřevo ze své podstaty navozuje příjemnou a útulnou atmosféru. I ten nejstudenější interiér se rázem promění v „zabydlený“ pokojíček, ve kterém se budete cítit jako doma. Krom toho vyniká dřevo i celou řadou pozitiv.

poušť

Především je odolné a trvanlivé. Jeho životnost téměř nemá konkurenci. Vždyť ještě na starých hradech najdete prastaré dubové truhlice a skříně, které nevydržely roky ani desetiletí, ale celá staletí. Dřevěné dveře jsou tedy nesmrtelné, jak svým vzhledem, tak i díky své životnosti. V naší nabídce najdete interiérové a vchodové dřevěné dveře, které zútulní vaši domácnost a propůjčí jí jiskru originality.

Dřevěné interiérové dveře přečkají generace
Interiérové dveře dřevěné sice mohou v počátku představovat vyšší investici, později ale zjistíte, že se jejich pořízení vyplatí. Ačkoliv můžete vždy koupit i levnější dveře, než jsou dveře dřevěné, jen u dřevěných dveří lze bez rozpaků říci, že stárnou do krásy. Lze je snadno opravit a repasovat, ale i bez úprav pouze s řádnou pravidelnou péčí jim každá vráska navíc přidává na eleganci a šarmu. Tím se dotýkáme i další výhody. Pokud se vám vzhled dřevěných dveří „omrzí“, nemusíte je měnit a vyhazovat. O jiný design se postará zbroušení a nový lak nebo moření.

Vlastnosti dřevěných dveří ovlivníte výběrem dřeviny
Vlastnosti interiérových dřevěných dveří navíc ovlivníte i vy sami výběrem konkrétní dřeviny. Kupříkladu dub je známou stálicí a nekorunovaným králem všech stromů. My si ho ceníme především pro jeho odolnost, tvrdost, houževnatost a skutečně velmi vysokou životnost. V naší nabídce najdete interiérové dveře z masivu ze sukatého i bezsukého dubu.

dveře

Méně sukovitou kresbou vyniká dřevo smrkové, které si získá vaše srdce zejména díky charakteristické vůni. Ano, všichni si asi okamžitě vzpomeneme na voňavý vánoční smrček. Podobně zútulní interiér i smrkové dveře. A tím rozhodně nejsme u konce, vyberte si z široké škály dřevin pro vaše interiérové dveře z naší nabídky. Každá je originální a stane se osobitým doplňkem vašeho interiéru.

Summary
Dřevěné dveře ničím nenahradíte
Share