Klasické a led autožárovky značky Osram

Ať je den nebo noc, pokaždé když usedneme za volant automobilu a budeme řídit, musíme mít rozsvícená světla. V našich končinách je to povinnost daná zákonem. Pokud byste tak neučinili, mohli byste být zastaveni a samozřejmě potrestáni nějakou pokutou. V noci bychom bez světel zřejmě ani vyjet na silnici nemohli, ve dne nám to možná tak nepřipadá, ale světla potřebujeme mít zapnutá neustále.

zeměkoule

  • Běžnou součástí každého vozidla jsou tedy standardní neboli klasické žárovky. Pokud byste chtěli zvolit něco výjimečného a originálního, můžete v dnešní době sáhnout také po velice oblíbených a netypických led autožárovkách
  • Zapomínat bychom neměli ani na povinnou výbavu, jejíž součástí musí být nejméně jedna sada autožárovek navíc. Tu můžeme mít uschovanou někde v kufru či přihrádce. Jakmile máme v záloze sadu navíc, nemůže nás nic překvapit. Jedná se v tomto případě o povinnou součást výbavy, takže na ni nezapomínejte. Navíc pokud nám někde na silnici jedno světlo odejde, můžeme ihned vůz odstavit a zareagovat tím, že vnitřní část vyměníme.

Kvalitní výrobce

Osram je značka s dlouholetou tradicí. Vyrábí pouze kvalitní produkty. Setkat se u nich můžete hned s několika typy produktů. Tato značka navíc působí na trhu již více jak 100 let, takže ví, o čem mluví. Jako přední poskytovatel a dodavatel produktů v této kategorii nejenom na náš trh, ale i celosvětový, má mnoho zkušeností a nabízí hned několik produktových řad.
Produktové řady můžeme rozlišit jako Osram:

  1. Original
  2.  Ultra life
  3. Cool Blue Intense
  4. Silverstar 2.0
  5. Nightbreaker Unlimited
  6. Nightbreaker Laser

noční ulice
Zakoupit si můžete také xenonové výbojky Xenarc. Novinka na trhu v xenonových autovýbojkách.
Na tuto značku se můžete za každých okolností spolehnout. Vyrábí kvalitní produkty s dlouhou životností. Zároveň si je může dovolit opravdu každý, protože ceny jsou stabilně velice nízko nastaveny tak, aby se dostalo na každého.

4/5 - (2 votes)