Letní kojenecké oblečení

Máte malé miminko, nebo jeho příchod očekáváte každým dnem? Zrovna máme léto, a horké počasí neprospívá nikomu, a hlavně ne malým miminkům. Miminka jsou velmi citlivá na takto vysoké letní teploty, a proto se musí adekvátně oblékat, a to i v případě, že jste na slunci. Mnoho rodičů se mylně domnívá, že když je pod mrakem, pokožka dětí je chráněná, ale tak tomu není. Proto vždy dbejte na vhodný oděv a v letních dnech sáhněte po letním. Kojenecné overely letní Kojeneckeobleceni u nás najdete v nepřeberném množství – neutrální, holčičí i chlapecké.

kojenecké oblečení

Overaly jsou velmi oblíbeným kojeneckým oblečením, protože se dají sehnat v mnoha provedeních. Chcete roztomilé vyloženě miminkovské oblečení, nebo máte radši střídmější kousky? Najdete u nás obě varianty.

Pro pohodlí vše
Není dobré oblékat malé děti do umělých látek, protože mohou vzniknout odřeniny i opruzeniny, což na náladě vašeho dítěte ani té vaší rozhodně nepřidá. Vždy vybírejte oblečení z bavlny, bambusu a nebo mušelín, což jsou látky, které jsou prodyšné, krásně sají a jsou velmi příjemné na dotek.
u nás najdete bavlnu nebo bambus, které jsou pro dětskou pokožku jako pohlazení

Pro snadnou manipulaci s oblečením i dítětem při přebalování jsou naše overaly vyrobeny tak, aby se daly snadno rozepnout a sundat. Proto mají mezi nožičkami patentky, díky kterým se dostanete k plence opravdu rychle.

dětské oblečení

Velikost 50 – overaly máme v této velikosti, protože jsou určeny novorozeným miminkům. Větší děti už mohou mít zvlášť kraťásky a sukýnku a k tomu tričko, proto je sortiment velikostně omezený.

Hledáte ještě něco? U nás seženete kompletní výbavu – bryndáčky, body, trička, oblečení na zimu, šaty na léto, a mnoho dalšího v různých velikostech. Hledat požadované oblečení můžete podle materiálu, velikosti i druhu. V nabídce máme i krásné dárky pro maminky i miminka, takže jestli hledáte něco jako dárek, jste u nás na správné adrese.