Nechte si zuby vyčistit

V jakém stavu máte zuby?
Jen málokdo může s čistým svědomím říct, že má zuby v dobrém stavu. Většina lidí podle průzkumů svoje zuby příliš neřeší. Za prvé si myslí že si zuby vyčistili dobře a za druhé mají problém najít zubaře, který má volná místa. Díky prevenci je ale možné snížit rizika vzniku zubních onemocnění téměř až na nulu. Jak se vyhnout kazům? Je to jednodušší než si musíte.

bílé zuby

Základem péče jsou správné nástroje a technika
Myslíte si, že vybrat zubní kartáček nebo pastu není noc složitého? Zubí hygienisté by s vámi příliš nesouhlasili. Denně přijdou do styku s mnoha lidmi, jejichž zuby nejsou dobře čištěné, a to dlouhodobě. Proto tolik lidí trpí kazy, protože si neumí čistit zuby. Na dentální hygienu byste měli chodit jednou za půl roku, aby vám v ordinaci vyčistili zuby přístrojově. Máte obavy z bolesti? Nemusíte se bát, zubní hygiena nebolí.

bělení zubů

Říkáte si že byste nakonec na hygienu šli, ale nevíte, která dentální hygiena v Praze přijímá nové pacienty? Clinic+ ještě volná místa má a tak se můžete bez obav objednat. Na zubní hygieně vám hygienisté poradí, jakou technikou vyčistit zuby co nejlépe za pomoci ručního i elektrického kartáčku. Pomohou vám vybrat kartáček se správnou tvrdostí. Mnoho problémů se zuby je totiž způsobeno tím, že lidé nepoužívají správnou tvrdost. Poradí vám jakou zubní pastu byste měli používat, čemu se naopak vyhnout at také vám vyberou vhodnou velikost zubní nitě či mezizubních kartáčků. Na to, že jde o podstatnou součást péče o zuby, je většina lidí vůbec nepoužívá. Také neví jakou velikost zvolit a výsledkem jsou poraněné dásně a poté neochota tyto pomůcky používat. Objednejte se na zubní hygienu a naučte se správně pečovat o svoje zuby.

Je lepší se o zuby začít pořádně starat později než vůbec. Nabyté vědomosti můžete předat svým dětem, budou se jim hodit.