Octavia III

Škoda Octavia je velice úspěšné auto, a to už od svých počátků. My se dnes podíváme na třetí generaci. Povíme si i o tažném zařízení, jenž je velice praktické.

Octavia III

Recenze

Sami se můžete podívat na naše silnice a uvidíte, že každou chvíli potkáte nějakou Octavii. To už je první fakt, jenž napovídá jejímu úspěchu v automobilovém průmyslu. Dnes už se dá ojetina tohoto vozu sehnat za slušné peníze, ovšem dejte si pozor na vylítané kusy, jež sloužili například jalo služební vozy. Její jízdní vlastnosti jsou poměrně komfortní, jen na horších cestách se tato vlastnost samozřejmě o něco zhoršuje. Musíme rozhodně pochválit dobré umístění všech prvků, protože řidič je může bez problému pohodlně ovládat. Nesmí se zapomenout ani na výbornou možnost nastavení sedačky a volantu, takže zde si naprosto každý najde svou nejkomfortnější polohu.

octavia combi

Dokonce i vzadu je dostatek pohodlí. V tomto modelu se vůbec nemusíte bát motorů TSI, protože ty poskytnou slušný výkon a to zejména 1.4 TSI. Škoda navíc při těchto motorizacích používá rozvodový řemen, jenž toho vydrží podstatně více. Celkově se jedná o povedené auto, které nepotřebuje zbytečný servis a velice dobře Vám poslouží. Pokud se o ni budete starat, tak bez problémů vydrží opravdu dlouho.

Tažné

Máte tento model a potřebujete zrovna převést nějaké věci či materiál na rekonstrukci, ovšem do kufru samotného vozu se toho moc nevejde a Vy nechcete jezdit na několikrát? Pak rozhodně zakupte levné tažné zařízení Octavia Amsa, jenž vyřeší spoustu problémů. Například ta vůz můžete nasadit nosič kol, s kterým můžete na dlouhé vzdálenosti převážet právě kola. To je ideální pro nádherný cyklistický výlet s celou rodinou. Samozřejmě možností, jak využít tažné je spousta, což záleží na Vašem využití. U veškerých produktů od této firmy máte naprostou záruku nízké ceny a zároveň homologace. Výrobky prošli všemi potřebnými testováními, a proto je naprosto bezpečně a legálně můžete využívat na pozemních komunikacích.

tažné zařízení

Samozřejmě na výběr je hned několik provedení. Odnímatelné zařízení se hodí například pro tahání přívěsného vozíku, ovšem u nosičů kol se vyplatí pevná varianta kvůli opotřebení. Takže zde si zajisté vyberete a budete moci převážet spoustu různých věcí.