Zahrajte si laser game, posilte týmového ducha!

Dámy, chcete se cítit jako Lara Croft, tak sebevědomá, sexy a ještě to umí se zbraněmi? A co muži, ti by vždycky chtěli být šlechetní zachránci žen a vlastně celého světa, za pasem pistoli, příjemný úsměv na tváři, děj, se co děj!
Tak můžeme přestat snít, a zajít si na laser game Lazerfunpraha! Samozřejmě můžete i sami nebo zkuste přesvědčit zaměstnavatele, že tato hra je skvělou stmelovací akcí, právě pro vás a vaše kolegy. Tak proč to nezkusit? Ne, ptejme se proč to zkusit!DSC8113

  • Skvělá týmová hra

Někdo se ptá, co to vlastně laser game je? Je to skupinová hra, která se odehrává v prostoru. Hrát se může ve větších či menších skupinách. Každý z hráčů má světelnou vestu a laserovou pistoli a hra může začít. Samozřejmě záleží na počtu hráčů a také typu hry, který zvolíte, ale obecně jde o to se strefit do soupeřů a bránit sebe a svůj tým, aby nebyl zasažen. Hra při, které se prostě naběháte a skvěle se u ní pobavíte.

  • Strategie v týmu

Podle typu hry si spoluhráči vymýšlí své strategie. Každý člen týmu je stejně důležitý a to si musíte uvědomit. Někdo bude rychle běhat, někdo jiný bude zase mistrem útoku ze svého úkrytu, kdo ví?

  • Odbourávání stresu

V pracovním prostředí se můžeme občas setkat i s ponorkou mezi zaměstnanci, zahlcení prací nemají náladu na žádného z kolegů. Vztahy je potřeba osvěžit tím, že spolu zažijete společné chvíle mimo pracovní prostředí. A o právě připravovaných projektech, ať nepadne ani slovo.

  • Příjemný odpočinek

Při hře si příjemně odpočinete, ale ještě než začne, můžete strávit čas v herně, kde je k dispozici stolní fotbálek nebo si zkuste zahrát pohybovou hru na Xboxu.DSC_0204

  • Osvěžující občerstvení

Po dohrání hry na vás bude čekat občerstvení a hlavně osvěžení formou studených či teplých nápojů. Při občerstvení můžete probrat své dojmy ze hry a určitě tu nejste naposledy.