Barevná tiskárna OKI do domácí kanceláře

Dnes se podíváme na spolehlivou barevnou laserovou tiskárnu od známé společnosti. OKI C332dn není primárně určena pro větší společnosti. Pokud ale tyto stroje hodně používáte doma při běžném provozu nebo pracujete z domu, je to pro vás vhodná volba.
domácí kancelář
Laserové modely jsou dvojího typu. Jedny pracují s laserovým paprskem, zatímco ty druhé s LED diodami. Zde máme druhý příklad. Tento typ se tak často nepoužívá, ale najít ho můžeme i tak hodně. Tento model je jednoúčelovým, můžete na něm tedy pouze tisknout. Nenabízí možnosti kopírování, ani skenování. To ale neznamená, že by se nevyplatila.

Moderní vychytávky

Možnosti připojení přístroje je v dnešní době hodně důležité. Oblíbené je především propojení přes Wi-Fi. To si ovšem musíte připlatit, jelikož v základní verzi k dispozici není. Umí ovšem něco jiného. Mobilní zpracování je velmi žádaný a u tohoto modelu OKI tuto možnost získáte. Využít tak můžete Google Cloud Print 2.0 i Apple Air Print.

Snadné použití

Design byl navržen zejména na praktické použití. Ovládací panel je klasicky na vrchní straně a najdete na něm dvouřádkový displej, kruhové tlačítko a doprovodná tlačítka. Je to velice jednoduché a naučíte se vše ovládat během chvilky.

Obrovská kapacita

Základní zásobník se skládá ze dvou částí. Klasická má 250 listů a víceúčelová dalších 100 listů. Nebude-li to stačit, můžete si přikoupit ještě jeden zásobník o objemu 530 papírů. Nakonec tedy můžete získat až 880 listů papíru. To by mělo bohatě stačit každému bez ohledu na to, co dělá.domácí kancelář stůl

Pořídit si nezapomeňte kompatibilní toner OKI c332dn od Primatisk.cz za skvělou cenu, vysoké kvality a ušetříte s ním navíc spoustu peněz za náklady. Cena samotného stroje je mezi 3 699 Kč a 5 414 Kč. Nepatří mezi nejlevnější, ale pokud ji budete hojně využívat, zaručeně se vyplatí. Kvalita je naprosto běžná, rychlost je velmi dobrá a obsluha snadná. V celku je tedy její hodnocení pozitivní.