S jakou půjčkou neprohloupíte?

Když se člověk dostane do finančních těžkostí, musí je nějak vyřešit. Nelze se tvářit, že takové problémy neexistují, protože by to vedlo jenom k ještě větším potížím, jež by mohly nakonec vyústit třeba i ve skutečnou osobní tragédii. Protože přestat platit dejme tomu nájem, energie, služby, daně a další odvody státu a dalším institucím a podobně ve chvíli, kdy se na ně člověku nedostává peněz, by byl počátek cesty do horoucích pekel.
Ovšem jak to zaplatit, pokud na to člověk nemá? Nejednou je jediným možným řešením půjčka. Protože díky té se člověk dostane dostatečně rychle k potřebným financím, kterých se mu nedostává, díky ní lze uhradit to, co nepočká. A pokud si člověk půjčí s rozvahou, zvládne vše postupně zase splatit a veškeré problémy jsou tím zažehnány.
A jak a od koho si půjčit?
pytle s penězi
Pokud má člověk skutečné problémy (ovšem nemusí tomu tak nezbytně být), nejednou mu přijde více než vhod americká hypotéka nebankovní, která je jako dělaná právě pro ty, kdo by pro svoje stinné stránky neuspěli dost možná vůbec nikde jinde.
Zde totiž zase až tak moc nezáleží na tom, co je jinde alfou a omegou, jako jsou dejme tomu dostatečně vysoké příjmy či dobře vypadající daňové přiznání, čisté registry dlužníků, absence dalších dluhů a exekucí a podobně. Nad tímto lze nejednou přimhouřit oko.
Hlavní je, aby byl člověk žádající o tuto hypotéku schopen dát nebankovní společnosti coby záruku do zástavy vhodnou nemovitost a aby mohl prokázat, že jeho příjmy postačují ke splácení alespoň těch nejnižších možných splátek. A je-li tomu tak, není nic, čeho by se tu žadatel musel obávat.
dolary a peněženka
Půjčit si tu lze až sedmdesát procent odhadní ceny oné do zástavy dané nemovitosti, a to na rok stejně jako třeba i na třicet let, s přijatelnými úroky a možností vrátit vše i předčasně a bez sankcí, s rychlým a jednoduchým vyřízením a nejednou další předností. A kdo by tomu v nouzi dokázal odolat, že?