Dostupná exotika nadosah

Navštívit exotickou zemi a užít si v ní plno zážitků je přáním mnoha z nás. Když se ale řekne exotická destinace, každý si hned představí velké výdaje a ne úplně nejlevnější dovolenou. Pokud ale nevyhledáváte vyloženě luxus, můžete se do exotiky podívat levně. V některých vybraných zemích se totiž můžete najíst i napít doslova za pár korun, ubytování vás vyjde na pár stovek a nejdůležitější je letenka. Ale i ta se dá pořídit výhodně a v akčních nabídkách, které na internetu najdete často, vás vyjde také výhodně. Sen o dovolené v exotice je tak možná blíž než si myslíte. Stačí si vybrat vhodnou destinaci a vyčkat na příležitost koupit co nejlevnější letenku.
mindanao ostrov
·         Filipíny: ani taková nádhera jako jsou Filipíny, nemusí být nesplněným snem. Letenku na Filipíny ve výhodné nabídce seženete do deseti tisíc, samozdřejmě je zpáteční. Hotel vás vyjde na pár stovek a za jídlo skutečně moc neutratíte, tady se totiž najíte i za padesát korun. Pokud k vaší dovolené patří také sklenička něčeho ostřejšího, budete se tu mít jako v ráji. Alkohol je tu totiž také velmi levný. Ve výsledku vás dovolená může vyjít stejně, jako kdybyste vyjeli jen k moři v Evropě.
·         Thajsko: Thajsko je známo tím, že se tam velmi levně najíte. Pivo je tu sice dražší, ale tvrdý alkohol zase velmi levný. Při ubytování v běžném hotelu se vejdete pod pětistovku za noc, a když si počkáte na výhodnou cenu letenky, vlezete se bez problémů do deseti tisíc. Bez akce vyjde letenka asi na dvanáct tisíc, což není také úplně nejhorší.
tmavé mraky
·         Vietnam: tahle krásná a zajímavá země vás vyjde úplně nejlevněji, můžete si tak dovolit strávit tu i delší čas. Tady je totiž levné úplně všechno. Letenka vás vyjde okolo osmi tisíc a ubytování na jednu noc asi na dvě stovky. O jídle ani nemluvě, tady se za stovku najíte i napijete jako páni.
·         Mexiko: stává se stále oblíbenější destinací pro dovolenou a to právě díky příznivým cenám. Nejlepší je počkat si na výhodnou nabídku některých last minute zájezdů. Na kolik vás taková cesta vyjde, záleží také na tom, jaké zvolíte letovisko a dobu, ve kterou se tam vydáte. Zásadně vybírejte datum dovolené tak, abyste se netrefili zrovna do doby školních prázdnin. Když jsou děti doma, bývá tady hodně draho. Jinak je tu ale nádherně, určitě nezapomeňte ochutnat místní tequilu.