Nejbizarnější internetové seznamky


Ø  Internet je divné místo, které skrývá nepřebernou škálu bizarností. My jsme pro vás dnes vybrali to nejbizarnější ze světa internetového seznamování. Sníte o kníru Clarka Gablea, Laurence Oliviera nebo Toma Sellecka? Americká stránka stachepassions.com je tady přesně pro vás. Zaregistrujete se (vlastnictví kníru není podmínkou), vyplníte údaje o sobě, a pak už se můžete kochat galerií knírů všech tvarů a velikostí. Seznamka vám dokonce umožňuje filtrovat profily podle amerických států, takže pokud vás zajímá, jak si vedou kníry z Floridy ve srovnání s kníry z Nevady, tak tohle je místo právě pro vás.
 láska přes PC
Ø  Golfové hřištěje skvělým místem k seznámení sám o sobě, ale pokud se raději seznamujete online, tak dateagolfer.com je stránka, kterou hledáte. Inzeráty zahrnují všechny možné druhy seznámení, od hledání partnera pro víkendové hry až po vážné vztahy. Stránka je opět americká, ale jistě na ní najdete i někoho, kdo si s vámi bude rád po síti vyměňovat zážitky z greenu a novinky o změnách v handicapu. Při navazování vztahů buďte ovšem opatrní, váš potenciální protějšek nejspíše vlastní více než jednu železnou hůl, a umí s ní zacházet. Nebo
Ø  vám vaše minulá láska řekla, že se chováte jako šašek? Udělejte z toho přednost. Pokud je vám vlastní malování na obličej, červený nos a ujeté šaty, pak stránka clowndating.com je přesně tím místem, které hledáte. Dobrou zprávou je, že stránka má pobočku i v České republice, takže šanci na seznámení máte i tehdy, pokud se opravdu chcete sejít. Dejte si ale pozor, hororů o klaunech je skoro tolik jako klaunů samotných.
 e-seznamka
Ø  Podle vzhledu jde o dvojče stránky milovníků knírů. Visí-li vám nad postelí fotka mladého Jardy Jágra, Hulka Hogana nebo Mela Gibsona, či chcete-li si jen připomenout raná devadesátá léta, tak stránka mulletpassions.com je místem právě pro vás. Vlastnictví muletu opět není podmínkou, a i bez registrace se můžete kochat sbírkou účesů v různém stádiu muletství. Ukažte svým přátelům, že mulety vládnou i v roce 2017, a nebo si alespoň připomeňte, proč je dobře, že devadesátky skončily. Anebo je libo bezlepkovou seznamku? nejíst lepek je v současné době in, a tak není divu, že stránka nemá o členy nouzi. Kromě seznamky je ovšem stránka i celkem užitečným místem, kde si lidé s celiakií mohou vyměňovat informace a sdílet své zkušenosti. Stránka umožňuje hledat lidi v České republice, nebo hledat přítele na dopisování v zahraničí. Jak vidno, seznamovat se dá na základě všeho možného, takže i pokud jste momentálně single, tak nezoufejte, naprosto určitě existuje i seznamka pro vás.