Granitové dřezy

V nabídce těchto dřezů si můžete vybrat i z pestré škály barev, někteří výrobci nabízejí například béžová champagne, jasmín, perlově šedá, muškát, kávová, bílá, aluminium, tartufo a jiné. Sladění s barvou kuchyňského interiéru tak pro vás bude velmi snadné.
mytí zeleniny
Granitové dvoudřezy značí i efektivitu a nízkou spotřebu vody. Jsou vhodné pro všechny, kteří rádi ušetří čas a peníze pouhým mytím a zároveň oplachováním dvojnásobného množství nádobí při mnohem menší spotřebě vody v jednom jediném dvoudřezu.

Jednou z vlastností granitových dřezů je i antibakteriální ochrana proti nečistotám a bakteriím. Speciálně upravený granitový povrch v testech prokázal snížení růstu bakterií až o 98%. Tato schopnost nejenže usnadňuje celkovou údržbu a čištění, ale dokonce předchází alergickým reakcím u zákazníků, kteří jsou citliví na bakterie nebo plísně. Dvoudřezy jsou tak 100% zdravotně nezávadné a přímo vhodné pro alergiky.

Na trhu naleznete dřezy s odkapem, bez odkapu, rohové dřezy i dvoudřezy. Můžete si tak zvolit takovou technickou variantu, která bude vyhovovat přesně vaším požadavkům a technickým parametrům vaší kuchyně a kuchyňské linky.
tekoucí voda

Jednodřezy bez odkapu

Ideální řešení pro zákazníky, kteří disponují menší kuchyní a tím pádem i prostorem na pracovní desce.

Rohové dřezy

Nemáte již na kuchyňské lince místo pro klasický dřez? Rohový dřez je pro vás ideální volba. Využijete tak nepříliš praktické místo v rohu desky a přitom získáte kvalitní, trvanlivý dřez.

Granitový dřez s odkapem

Tyto velikostně větší dřezy, využijete nejlépe v prostornější kuchyni. Přebytečná voda z umytého nádobí z odkapu steče přímo do dřezu a tak povrch zůstane čistý a beze skvrn.
bordel v kuchyni

Granitové dřezy – co na nich oceníte:

– Snadná údržba, čištění
– Barevné sladění s celkovým interiérem kuchyně
– Masivní a odolný prvek
– Antibakteriální vlastnosti
– Atraktivní moderní vzhled „kamene v kuchyni“
– Nezničitelný materiál, který si uchovává stejný vzhled, a lze využít i jako další pracovní plocha, krájení, škrábání na povrchu nezanechá žádné stopy
– Materiál nelze obarvit, například neúmyslně rozlitým červeným vínem
– Možnost barevného sladění dřezu s baterií