Moje práce krejčí

Už jako malou holku mě opravdu hodně bavilo šít a vyšívat. Také mě velice zajímalo to, když jsem třeba mohla vzít nějaký krejčovský metr a mohla jsem tím třeba měřit svou maminku anebo otce a nebo svého staršího bratra. Vždycky jsem si řekla, že bych chtěla něco udělat takové, co by bylo opravdu pěkné. Jenomže to mi v té době bylo asi sedm anebo osm let, a to mi rodiče nechtěli vůbec do rukou dát nějakou jehlu. Báli se, že se píchnu o nějakou velkou jehlu a budu potom brečet. No, nedivím se jim. A nakonec to tedy dopadlo tak, že jsem si potají vzala takový malý jehelníček.

Panny v krejčovině jsou nutné.

Ještě jsem si vzala větší jehlu a nit, což byl docela zázrak, protože jsem už v té době nosila brýle, ale nit jsem navlékla úspěšně. Špatně jsem viděla. A světe div se, bohužel jsem se samozřejmě píchla o jehlu. Vůbec jsem si nevzala žádný náprstek, takže jsem měla opravdu tak dva milimetry zapíchnutou jehlu v prstu. Já jsem taky ječela, že se moje máma úplně lekla, co se to doma děje. Samozřejmě, že mě moje máma utěšovala, ale potom mi taky vynadala, že jsem si vzala jehelníček přes zákaz. A potom, když mi už bylo asi sedmnáct let, tak jsem si pořídila také nastavitelnou krejčovskou pannu.

Píchla jsem se o jehlu.

Pokud i vás by zajímala krejčovská nastavitelná panna, tak se podívejte na webové stránky prima-obchod.cz, kde najdete hrůznou textilní galanterii a také krejčovské potřeby a další produkty, které byste potřebovali, kdybyste chtěli být krejčová. A mě tohle opravdu baví. I když jsem tedy vyučený kuchař číšník, tak krejčovinu dělám opravdu jakou zálibu a baví mě to. A abych pravdu řekla a mohla se taky pochlubit, že krejčovina mě opravdu baví a já už mám taky několik zakázek a krejčovinou si vydělávám dokonce více než svou prací ve školní jídelně. A krejčovské nastavitelné panny sežnete taky v různé velikosti a taky materiálu, takže máte opravdu hodně na výběr.