Horka stále trvají

Jak by měl člověk reagovat? Kdo má a může tak hupne do bazénu. Kdo nemá a koupal by se strašně rád, zajde si na veřejnou plovárnu. Zde si hezky vystojí řadu na vstupenky a pak může hupnout do bazénu, pokud je tam ovšem ještě místo. Pokud ne, nemusí se hned naštvat a může se postavit na konec tří kilometrové fronty na teplou limonádu. Tak co, je to hezká vyhlídka? Ještě stále váháte s koupí vlastního bazénu?

kruhový bazén

Nuže, vezměte si kalkulačku a počítejte kolik vás stojí návštěva plovárny. Samozřejmě nezapomeňte započítat cestovné, benzín nebo jízdenky. Záleží čím tam jedete. Čas se asi spočítat nedá a přitom je to pěkně drahá položka. Dnes nemá nikdo času nazbyt. Tak co, jaký máte výsledek? No a nyní se podívejte na ceny bazénů a zase si spočítejte, kdy by se vám investice vrátila. Stejně jako čas se nedá spočítat, nedá se sečíst ani spokojenost a klid u domu. Nepočítaje to, že nevíte co je to za vodu na koupališti.

Říkáte, že byste nechtěli aby vám nějaká taková konstrukce trčela na zahradě a hyzdila tak její vzhled. No, dobrá, musím připustit, že na to něco je a že v tomto tedy máte recht. Ale i pro vás je tu řešení. Podívejte se na bazén, který je v zemi. Nikde nic netrčí, nikde nic nekouká a tím pádem ani nikde nic nehyzdí. A také to vypadá přirozeněji.

vnitřek kruhového bazénu

A hned vám sem dám tip na špičkovou firmu, mrkněte na kruhový bazén zapuštěný Bazenygluc. Ano, je jasné, že vás to nebude stát tisíc korun jako ten malý bazén s nafukovací manžetou, ale s tím prostě musíte počítat. Zadarmo vám nikdo nic nedá a vy budete mít bazén bez starostí, které nutně mají lidé s tím manžetovým. Nebo myslíte že nemají? Vám těžko někdo prokopne, nebo jinak poškodí boční stěnu tak, že budete bez bazénu, nepočítaje v to vytopené sousedy pod vámi. Tak co? Mají starosti nebo ne? Nu, rozhodnutí je jen a jen na vás. V každém případě doporučuji rozhodnout se rychle, než se na nějakém veřejném koupališti nakazíte čert ví čím.