Služby, které se opravdu hodí využít!

Práce na zahradě, úklid domácnosti, mytí aut, chůvy. Tohle všechno bylo ještě v nedávné době naprosto nepřijatelné. A proč? Pokud máte peníze na to, za tyto služby zaplatit, není žádný důvod jich nevyužít. Právě naopak. Tím, že těchto služeb využijete dáte práci někomu jinému, kdo má hluboko do kapsy. V zahraničí je to naprosto běžnou praxí. Nemusíte se za jejich využívání stydět.

1. Práce na zahradě

Nemáte čas posekat zahradu? Máte možnost buď využít služby sekání trávy, nebo pořídit automatickou sekačku. Automatické sekačky nejsou příliš spolehlivé a proto doporučujeme spíše nechat si posekat trávu od někoho, kdo to dělá jako službu. U sekání trávy se ceník Seceni-mulcovani dost mění, obecně se liší podle lokality, délky práce a náročnosti terénu. Potřebujete zahradu upravit? Vysadit na ní květiny, které neumíte pěstovat? Využijte služeb zahradníka!

sekačka

2. Úklid domácnosti

Nestíháte uklízet, nebo se chcete zbavit velkého úklidu? Najměte si někoho na úklid. Úklidové služby jsou v dnešní době naprostou samozřejmostí a opravdu se za jejich využití nemusíte stydět. Každý z nás má jiné priority a ani ten, kdo nestíhá uklízet nemusí žít v chlívku. Ideální je tuto službu využívat pravidelně, snažit se domluvit si jednu uklízečku, která bude chodit jednou týdně, ve stejný čas a domluvit si s ní práci, kterou potřebujete udělat za adekvátní odměnu.

květiny

3. Péče o děti

V zahraničí jsou naprosto běžné chůvy a pečovatelky o děti, které zajistí péči o děti ve chvílích, kdy nemůžou rodiče. Vyzvedávání dětí ze školy, vaření pro děti, základní úklid… Péče o děti je někdy náročná a kvalifikovaná chůva vám ji může ulehčit. Hlavně ale poté nemusíte řešit to, že jsou děti nemocné, musí zůstat doma a vy musíte do práce. Prostě vám o dost ulehčí život a o to přece jde. Méně starostí, méně vrásek a více času radovat se s rodinou.