Naše půjčka vyřeší všechny vaše finanční starosti jednoduše a rychle

Ať už potřebujete půjčit na koupi nového domu či na opravu nebo na jeho vybavení nebo vyplatit nevýhodnou půjčku či cokoliv jiného, vždy se můžete spolehnout na nás. Naše finanční společnost nemá žádné nesmyslné požadavky ani podmínky. U nás má šanci získat náš výhodný úvěr opravdu každý. To nejsou žádné sliby, ale realita.

papírové peníze
Naše výhodná nebankovní americká hypotéka je dokonalým řešením všech Vašich finančních problémů. Díky tomu, že jde o neúčelový úvěr, je možné ji využít opravdu na cokoliv. Pro podnikatele se může stát velmi výhodným podnikatelským úvěrem na nákup strojů, které potřebují na překlenutí slabšího období v podnikání či na investici do nového odvětví a podobně. Pro soukromé osoby ji lze využít jako běžnou hypotéku na nákup nemovitosti, ale také jako spotřební úvěr třeba na koupi motorového člunu nebo dokonce ke konsolidaci půjček či k vyplacení exekuce.

Americká hypotéka nebankovního typu má jen jednu jedinou podmínku a tou je zástava v podobě nemovitosti. Samozřejmě, že dobře víme, že každý nevlastní nemovitost a máme řešení i pro tyto případy. V případě, že nevlastníte nemovitost, můžete využít tak zvaného ručitele, který bude za Váš úvěr ručit svou nemovitostí. Takže vidíte, že získání naší půjčky opravdu nestojí absolutně nic v cestě.
usd peníze

Velkou výhodou nebankovní americké hypotéky je samozřejmě to, že k jejímu získání nemusíte dokládat své příjmy a také nenahlížíme do registrů. Tím pádem jde o velmi dostupnou půjčku, kterou mohou získat právě podnikatelé či lidé, kterým se hůře prokazují příjmy a také ti, kteří mají na účtu exekuci. Kromě toho Vám nebankovní americká hypotéka nabízí opravdu velmi výhodný úrok, nízké splátky a dlouhou dobu splatnosti a to s možností kdykoliv Váš úvěr předčasně splatit naprosto zdarma.