Spolupráce na vysoké úrovni

Nové luxusní a přepychové autobusy vozí klienty až do Chorvatska. Zajišťujeme všem cestovním kancelářím i ostatním cestovním agenturám luxusní dopravu až na pláže Jižní Dalmácie v Chorvatsku.

hotel

Doprava je vždy zajištěna pohodlnými a příjemnými autobusy, ve kterých se nachází ergonomická sedadla. Můžete je nastavit do čtyř poloh. Zákazníci si jistě skvěle užijí i celkovou tichou jízdu. Autobusy jsou moderní a klimatizované. Čeká je sledování filmů na LCD, kdykoliv si mohou odběhnout na záchod, dělají se pravidelné zastávky, aby se klienti mohli protáhnout. Samozřejmostí jsou bezpečnostní pásy. Abychom přidali na modernosti, máme pro zákazníky velice zajímavou aplikaci do mobilu, která sleduje GPS lokaci autobusu. U každé sedačky je navíc zásuvka na USB, díky které si můžete volně kdykoliv nabít váš mobil nebo tablet.

Ø Řidiči mají mnohaleté zkušenosti a samozřejmě se po cestě střídají, aby byla dodržena veškerá možná bezpečnostní pravidla.

Zajišťujeme autobusovou dopravu do Chorvatska a zpět pro cestovní kanceláře a pro cestovní agentury

Zajistíme kompletní informace ohledně výjezdu a příjezdu a to rovnou vašim klientům. Postaráme se o celkovou komunikaci s klienty ohledně dopravy našimi autobusy .

Ø Autobusy jezdí přesně na čas. Nikde neztrácíme drahocenné minuty a každý klient je spokojený s přesností. Užijí si celou dovolenou do posledního okamžiku.

útesy

Jaké jsou další výhody spolupráce?

a) Máte možnost zajistit si jinou zastávku v Chorvatsku.
b) Za polovinu ceny vám dáme jednosměrnou jízdenku.
c) U nás nejsou žádné příplatky za libovolně prodloužený pobyt, cena je vždy stejná.
d) Cesta tam i zpět je pořád za jednu cenu a to i v případě, kdybyste chtěli odjet například až za měsíc. To byste si teprve náramně užili svou dovolenou u moře. Sluněním na pláži a popíjením drinků.