Neseďte jen nad učením nebo prací

Neseďte celé dny jen nad učením nebo nepracujte od rána do večera. Udělejte si čas i na relaxaci a zábavu a dejte vašemu tělu možnost odreagovat se od nepříjemných a nutných věcí. Jen vám to prospěje a budete se cítit lépe.

A čím se odreagovat? Možností je samozřejmě nespočetně, ale co takhle spojit odreagování i se setkáním s vašimi přáteli? Společně se můžete pustit do řešení záhad a rébusů v některé z escape games v Hradci Králové. V různě velkých týmech vás pak čeká něco přes hodinu řešení rébusů, hádanek a zapletených záhad, pomocí různých klíčů a nápověd je pak společně vyřešíte a pokusíte se opustit únikovou místnost ve stanoveném limitu, což může být nelehký úkol a záludný oříšek. Podaří se vám vyřešit všechny záhady tak rychle, abyste se včas dostali ven z únikové místnosti?

parta přátel

ZASE NĚCO JINÉHO, NEOKOUKANÉHO
Je to zase něco nového a nápaditého, ideální příležitost k setkání s přáteli nebo s kolegy po práci. Úniková hra je také skvělou teambuildingovou aktivitou, která skvěle stmeluje kolektiv dohromady a s vašimi novými kolegy se tak poznáte i jinak než jen při pracovních aktivitách.

HIT POSLEDNÍ DOBY
Únikové hry jsou v posledních letech stále více oblíbenější volnočasovou aktivitou. Pokud jste jim ještě nepodlehli a neměli jste doposud možnost je vyzkoušet, pak je ideální doba na to, abyste si některou z nabízených únikovek společně s vašimi přáteli nebo kolegy vyzkoušeli.

únik z domu

Vybrat si můžete z únikovek s detektivní i horrorovou tématikou. Můžete si tak zahrát na agenta, který je na stopě nebezpečnému pachateli nebo se můžete vydat do tajemné místnosti plné duchů, strašidelných nástrah a dalších překvapení.
ORIGINÁLNÍ DÁREK – Únikovou hru můžete věnovat někomu i jako dárek, a to v podobě dárkového poukazu.

Vyrazte si za napínavým řešením rébusů a záhad a odreagujte se od starostí všedních dní.