Samotná výroba, prodej i následný servis

Zajišťujeme kompletní problematiku, která se týká mobilních domů. Již delší dobu přemýšlíte o vlastním bydlení? Sníte o tom, že si postavíte domeček někde na holé louce? Nebo u lesa? Pak si jej tam nechejte dovézt. Dovezeme jej až na místo určení. Vlastně si ho díky tomuto způsobu v podstatě „necháte postavit“. K tomu můžete také využít našeho konfigurátoru, který pomůže navrhnout dispozice Vašeho nového domova.

rekreační dům

· Levné mobilní domy se dají pořídit za velice nízkou a rozumnou cenu. Existují také produkty, které již předtím byly obydlené. Skvěle se hodí jako chatky nebo komerční objekty. Každý typ podobného produktu se dá totiž velice snadno a dobře přizpůsobit všem Vašim potřebám.

· Mezi největší výhody tohoto bydlení patří samozřejmě nízké náklady na bydlení. Další velkou výhodou je fakt, že na podobné obydlí nebudete muset čekat několik let, než by Vám jej firma postavila, nebo než byste si dům postavili svépomocí, což stojí spoustu času, úsilí a také peněz a to v obou případech. Takto budete mít nové, krásné, moderní bydlení za nízké náklady velice brzy. Obydlí Vám přivezeme až na místo. Vždy profesionálně.

batoh do školy

Levné bydlení od začátku do konce

Chcete více místností? Pak se podívejte na širokou a rozlehnout nabídku, kterou skýtají právě různé typy těchto „domečků na kolečkách“. Zmínili jsme kolečka, na která hned navážeme. Samotný název totiž vypovídá o tom, jaká je jejich další velká přednost. Mobilita a přemístění. To je něco, co u žádného jiného obydlí neuvidíte. Také to u žádného jiného obydlí nejde zrealizovat, ale právě tyto typy jsou tímto pověstné. Dají se přemístit na nové místo. Pokud se musíte přestěhovat, můžete si své obydlí vzít s sebou. Procestujte během svého života celý svět! A bydlení můžete mít pořád stejné!

spící kočka

· Vybrat si můžete z celoročních typů, které jsou vhodné pro celoroční užívání.

· Nebo můžete rovnou zvolit kolaudovatelné typy, u kterých je možné dostat dokonce číslo popisné. Bydlení v nich je tak úplně stejné jako v jakémkoliv jiném rodinném domě, ale s tou výhodou, že Vaše obydlí se dá kdykoliv přemístit na nové místo.

· Některé typy jsou obyvatelné jenom jako chatky či chaty. Najdete v nich skvělé využití.

· Další můžete využít jako komerční objekty. Pracovny, kanceláře, přizpůsobte si takovéto obydlí vlastním potřebám.