Chceme zase žít jako dřív

Jak jistě všichni vědí kvůli celé pandemii polovina českých občanů přišla o práci, ať už to bylo nařízením státu, nebo celkovým zastavením dané profese. A jak jistě víte tento problém nenastal pouze v ČR, ale doslova po celém světě. V prvních dnech pandemie všichni doufali, že to zmizí co nejdříve, ale mnozí už vědí, že se toho nezbavíme už nikdy. V roce 2020 přišlo o práci cca 220 milionů lidí a to už opravdu není malé číslo, Někteří o ni přišly kvůli státu a nařízením ostatní kvůli tomu, aby se mohly postarat o svoje děti.

Bez práce to nefunguje

A jak uvedla mezinárodní organizace, někteří lidé se do své práce vrátí až za dva roky, do té doby musí sehnat jinou nebo pracovat formou home office neboli práce z domova. V roce 2021 bylo zaznamenáno cca 205 milionů nezaměstnaných a mnozí se bojí, že se dané čísla s novým rokem ještě rapidně zvýší. Jako další docela zásadní problém je, že v mnoha firmách museli zkrátit pracovní dobu. Takže, kdyby se to porovnalo s rokem 2019, má momentálně naše země cca 108 milionů chudých a nezaměstnaných občanů a to je opravdu hrozné. A jak jistě víte veliká část zaměstnanců sní ve svojí práci pracovat pouze na částečný či zkrácený úvazek, a tím pádem dostávají značně méně peněž než tomu bylo předtím. Naši občané jsou na tom podle některý prý dobře, protože nezaměstnanost přesáhla pouze něco přes 4 % ale opravdu si myslíte že je to dobré?

Corona

Dokážete si představit, jak to bude vypadat v dalších rocích, pokud se tato situace nezlepší ? Mnozí lidé musí být doma se svými dětmi, a tudíž je naprosto nemožné, aby všichni rodiče přišly o své příjmy, protože už takhle někteří mají problém uživit celou svoji rodinu. A asi si dokážete představit co by se stalo kdyby tyto lidé co se musí starat a zabezpečovat svoje rodiny, přišli o veškeré příjmy které mají. Podle mého názoru je to opravdu hrozná představa. A nám nezbývá než doufat, že se to třeba za dva roky zlepší a už nebudeme muset nic z toho řešit. Protože opravdu hned tak lépe nebude, https://nebankovnihypoteky.net/hned-tak-lepe-nebude/. Určitě si pamatujete na slova některých občanů České republiky. Tito lidé tvrdili že nás postihne konec světa a polovina z nás tvrdila že je to naprostá blbost ale co si o tom všem myslíte teď ? Opravdu je to blbost ?