Chcete vypadat mladě?

Na pohlaví nezáleží
Zdraví a vzhled je důležitý jak pro ženy, tak i pro muže. Vypadat dobře a hlavně být zdravý chce každý bez ohledu na pohlaví. Jak toho ale dosáhnout? Kromě zdravé životosprávy existuje i cesta doplňků stravy, které mají zásadní vliv na stav celého organismu. Málokdo ovšem dbá na to, aby bral doplňky stravy vážně a pravidelně užíval všechno, co jeho tělo potřebuje k tomu, aby správně fungovalo.

vrásky v pokožce

Vitamín C zná každý
Když se zeptáte lidí ve svém okolí, kdo pravidelně užívá doplňky stravy, asi vám většina řekne, že berou vitamíny na imunitu. To rozhodně není špatně, ale už jen opravdu malá část lidí ví, že má užívat i další doplňky stravy. Mezi látky, které naše tělo potřebuje, patří nejen vitamíny, ale i minerály a další látky, jako je například kolagen. A právě kolagen zapomíná užívat opravdu hodně lidí. Sice se o něm hodně mluví na sítích, ale málokdo jej užívá.

Problém je, že o účincích kolagenu se málo mluví. Mezi jeho účinky patří vypnutí pleti a redukce vrásek, ale především správná funkce chrupavek. Při nedostatku kolagenu naše tělo stárne, ale především dochází k nevratným změnám v kloubech. Tak vznikají artrózy, které je potřeba řešit výměnou kloubu. Kromě toho máme díky dostatku kolagenu pevné a zdravé nehty a vlasy. Jak vybrat ten nejlepší kolagen, který opravdu splní co slibuje?

sáček kolagenu

Řiďte se recenzemi a vědecky podloženými fakty
Dnes si může kolagen prodávat kdejaká celebrita, protože ví, že jméno prodává. Vy buďte chytřejší než ostatní, a zvolte kvalitní kolagen, jehož účinky jsou doložené vědeckými výzkumy. Takový kolagen je například Orca, což je tzv. čistý kolagen. Je vyroben z mořských ryb, a kromě vysoké dávky kolagenu jeden sáček nápoje obsahuje i vitamíny a kyslíku hyaluronovou, kterou ocení zejména ženy, protože díky ní je pleť vypnutá a svěží.