Kde sehnat svatební šaty?

Dneska už to sice není jako za starých časů, ale stejně by mělo platit, že by se měli lidé, kteří se berou, slušně obléknout. Extravagantní svatby jsou sice už dneska taky dost časté, ale přece jenom to není ono a svatba v potápěčském skafandru pod vodní hladinou a podobně není tak docela normální a solidní obřad. A lidi by měli na radnici nebo do kostela mířit nejlépe v opravdových svatebních šatech.
Ale kde takové šaty sehnat? Možnosti se nabízejí a je jich docela dost, ale mají většinou své nedostatky. Hlavně v tom, že jsou takové šaty drahé a přitom si jich člověk ani moc neužije. Vezme si je na svatbu a co potom s nimi? Pánský oblek se snad dá ještě využít při jiných slavnostnějších příležitostech, ale ženy mají smůlu, jejich svatební šaty jsou dobré jen na svatbu.ženich a nevěsta
A tak je daleko lepší si podobné šaty vůbec nekupovat.
Nekupovat a přesto je na obřadu mít? Copak to jde? Ano, jde. Takové svatební šaty se totiž dají nejenom nechat ušít na míru nebo koupit hotové, ale dají se taky jenom půjčit. A to je nejgeniálnější řešení. Nevěsta si šaty půjčí, oblékne, odbude si v nich tu slávu a pak je zkrátka zase vrátí. Je to levné a navíc takové šaty ani nezabírají zbytečně místo někde doma v šatníku.
A tak se určitě vyplatí půjčovna svatebních šatů. Tam si stačí zajít, vybrat si to pravé, půjčit si to za dobrou cenu a pak to zase přinést zpátky. A všichni jsou spokojení. I nevěsta, potažmo novomanželé, kteří mají luxus za dobrou cenu, i svatební salón, který na tom samozřejmě taky netratí.novomanželský pár
Každý tu sežene přesně to, co potřebuje a chce mít, protože salon Zoryana Stekhnovych – Paris v Praze nabízí jen to nejlepší a v mnoha různých provedeních. Seženou se tu šaty antického a řeckého stylu stejně jako šaty princeznovské, rybičkového stylu nebo do áčka. Každý si tu vybere. A pak může mít tu nejlepší svatbu, jaká ho jen napadne.