Když je v létě teplo až k padnutí…


Zapomeňte na sukně i na kraťasy
Protože jak sukně, tak kraťasy – ačkoli mají zřejmě i řadu předností – trpí mnoha nedostatky, které mají negativní vliv jak na Vaše pohodlí, tak na Vaši pohodu.
Nejenže kraťasy mají tendenci odhalovat některé nedokonalosti, které na svém těla máte (a že s přibývajícím věkem jich bývá čím dál tím více), ale zároveň v silném slunečním svitu hrozí, že se v nich nehezky spálíte.
barevné kraťasy
O sukních ani nemluvě. Málokterá žena má dostatečně sebevědomí a sebekázeň na to, aby se celé léto promenádovala v sukních nejrůznější délky a střihu. Znám slečnu, která na nošení sukně doplatila žihadlem od včely na velmi nepříjemném intimním místě. Ukázky toho, jak moc může i s nejkvalitnější sukní zatočit nečekaný poryv větru jsou pak natolik ikonické, že se staly motivy filmů, plakátů či hudebních videoklipů
 
Letní pohoda, jak má být
Chcete-li si léto užít naplno, v klidu a bez nutnosti neustále kontrolovat, zda Vám z oblečení nevylézá část tělo, kterou byste nerady ukazovaly, milé dámy, pak existuje mnohem lepší možnost, jak podobného výsledku dosáhnout. Bez toho, abyste se musely obávat o ztrátu ženského vzhledu či strádáním na zajímavosti pro okolí.
Harémové kalhoty.
dívka z jihu 
Ta nejlepší volba
Harémové kalhoty (nebo také turecké kalhoty či Aladinky) u nás v rámci ženské módy zažívají doslova boom. Není se čemu divit. Svým poněkud exotickým vzhledem, který je ovšem přijatelný i pro našince, společně s kombinací všech dalších pozitivních vlastností, kterými oplývají, jsou pro letní měsíce zcela spolehlivým společníkem.
 
Výhody harémových kalhot:
–          Lehkost,
–          prodyšnost,
–          příjemný materiál,
–          lahodí postavě – schováte zadek či jiné nedokonalosti,
–          nabízené v mnoha barvách i provedeních,
–          nemusíte se obávat hmyzu či větru, které by Vám otrávili den,
–          nezařezávají se a netlačí,
–          nízká pořizovací cena.
 
K nevýhodám pak lze poznamenat pouze jejich nevhodnost k nošení během chladných měsíců.